Uszyj ze mną szmacianą lalę

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji  o nowościach, produktach i promocjach w Szyciotece (którą możesz w każdej chwili wycofać). Szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

kliknij tutaj

Możesz kupić lalę dla swojej córki, siostrzenicy, chrześnicy.

W sklepie stacjonarnym lub przez Internet.

Możesz też zrobić to inaczej.

Usiądź do maszyny i uszyj lalę SAMODZIELNIE.

Nie wiesz jak?

Pokażę Ci jak to zrobić KROK PO KROKU

Jestem w trakcie tworzenia szczegółowej instrukcji szycia takiej lali.

Wyjaśniam w niej poszczególne kroki, aby mieć pewność, że będziesz zadowolona ze swojego dzieła.

Lala, w której powstanie włożysz całe swoje serce będzie wyjątkową zabawką, a także wspaniałą pamiątką.

Kim jestem?

Mam na imię Iwona. Od 5 lat prowadzę Szyciotekę – firmę, która powstała z pasji do szycia i haftu. Firma zmienia się wraz ze mną i tym co dzieje się w moim życiu. Przez początkowe lata działalności sprzedawałam produkty, które uszyłam. Były to m.in. poszewki, narzuty, girlandy, piórniki, kosmetyczki oraz lalki. Te ostatnie szczególnie wzbudzały zachwyt i otrzymały pozytywne opinie od klientów. 

Jak nauczyłam się szyć lale?

Wzór lali stworzyłam sama. Później metodą prób i błędów udoskonalałam ją. Lala musiała być bezpieczna dla dziecka, a  szycie miało przebiegać jak najbardziej sprawnie. Uszyłam setki lal, które sprzedawałam na swojej stronie internetowej, na Etsy (zagranicznym portalu), Pakamerze, czy nieistniejącej już daWandzie. 

Co będzie zawierać instrukcja?

W instrukcji znajdziesz wiele zdjęć i rysunków, które będą Cię “prowadzić za rękę” przy szyciu lali. Instrukcja jest w trakcie tworzenia. Jak narazie zaplanowanych mam 90 zdjęć i 30 rysunków. 

Pin It on Pinterest

Share This